Click to order
Total: 
Ваш телефон
Імя
Прізвище
Доставка
Ваша адреса доставки
№ відділення Нова Пошта
Коментар
Payment method
Натискаючи кнопку ви погоджуєтесь з договoром.
LASUN

Обмін та повернення

Повернення товару і претензії щодо якості: По першому бажанню, згідно зі ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів». В цьому випадку можна повернути товар протягом 7 днів після покупки в інтернет-магазині або протягом 14 днів після покупки в роздрібному магазині. Отриманий товар повинен відповідати опису на сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або не функціональність товару

Зовнішній вигляд, функціональність і комплектність товару, а також комплектність всього замовлення повинні бути перевірені одержувачем в момент доставки товару. При доставці товару, Ви підтверджуєте наступне: «Замовлення прийняв, комплектність повна, послуги з доставки надані, претензій до кількості, функціональності і зовнішньому вигляду товару не маю. З умовами повернення товару ознайомлений ». Після отримання замовлення претензії до дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються. Гроші за товар покупцеві повертаються відразу після отримання нами товару на склад.

Безпроблемне повернення.

Повернути товар в нашому магазині простіше, ніж Ви це уявляєте!

Для повернення товару необхідно мати всього на всього:

- товар в повній комплектації;

При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем проводяться, виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві в день повернення товару, а в разі неможливості повернення грошей в цей день - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше, ніж протягом 3 днів

Характеристики, зміст і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. У зв'язку з цим відсутність заявлених в описі характеристик і комплектації товару не є причиною для вступу в силу гарантійних зобов'язань і предметом для пред'явлення претензій. Інформація, викладена на нашому сайті, носить ознайомчий характер і містить характеристики товару заявлені виробником на момент складання опису.

Увага! При поверненні товару все витрати, пов'язані з пересилкою товару (через компанії-перевізники) або відправленням грошей (всі банківські операції) бере на себе покупець.

На весь відправлений товар, в разі пошкодження при транспортуванні посилки ми беремо всю відповідальність на себе, таким чином вам не доведеться переживати за цілісність і збереження замовленої продукції.


Made on
Tilda